Lp.

Nazwisko i imię

Nr ewidencyjny

Rok nominacji

Miejscowość

1

Baliński Jan

128

1981

Warszawa

2

Charewicz  Lech

39

1979

Warszawa

3

Chmielewski Tadeusz

178

1999

Lublin

4

Czerwiński Marcin

190

2006

Pleszew

5

Danowski Andrzej

169

1994

Łódź

6

Drogomir Jerzy

61

1979

Bartoszyce

7

Drozd Jacenty

179

1999

Lublin

8

Dudzik Paweł

187

2003

Warszawa

9

Dygała Tomasz

185

2003

Warszawa

10

Dziadziuś Czesław

184

2001

Jarosław

11

Fedyczek Elżbieta

156

1984

Częstochowa

12

Ficek Zygmunt

119

1980

Kraków

13

Gaffke  Bernard

205

2012

Wrocław   

14

Gazda Jerzy

135

1981

Szczecin

15

Greń Irena

217

2014

Skoczów

16

Greń Krzysztof

218

2014

Skoczów

17

Hadasz Henryk

86

1979

Kędzierzyn Koźle

18

Hlawacz Roman

183

2001

Opole

19

Jaworski Ireneusz

191

2004

Jastrzębie

20

Kałasznikow Waldemar

221

2016

Wałbrzych  

21

Kałka Stanisław

185

2003

Pleszew

22

Kopeć Ryszard

120

1980

Warszawa

23

Kosterzewski Marian

88

1979

Ostrów Wielkopolski

24

Kowalik Andrzej

154

1984

Lublin

25

Kowol Aleksandra

223

2017

Cieszyn

26

Kowol Andrzej

204

2011

Cieszyn

27

Kseń Waldemar

182

2001

Kielce

28

Kubiak Mirosław

200

2009

Pleszew

29

Kucia Roman

158

1987

Chorzów

30

Kucharski Krzysztof

195

2006

Ostrowiec

31

Kutyła Ewa

188

2004

Radom

32

Kutyła Remigiusz 

202

2010

Radom     

33

Kutyła Edward

214

2012

Jastrzębie Zdrój

34

Lewandowski Waldemar

189

2004

Przygórze

35

Maciejewski Jerzy

90

1979

Wrocław

36

Maciejewski Krzysztof

198

2008

Wrocław

37

Magierski Jan

31

1979

Lublin

38

Majewski Mirosław

172

1994

Chorzów

39

Maśliński Maciej

215

2013

Ostrów Wielkopolski

40

Mąder Bogdan

225

2017

Malbork

41

Misztal Andrzej

180

1999

Lublin

42

Myszkowski Jacek

197

2007

Lubin

43

Myśliński Henryk

219

2015

Elbląg

44

Nabzdyk Iwona

216

2014

Radom

45

Orłowski Stanisław

17

1979

Zamość

46

Ormicki Jacek

170

1994

Kraków

47

Panek Anna

206

2012

Ropczyce   

48

Pastusiak Grzegorz

181

1999

Lublin

49

Panikiewski  Artur

194

2006

Warszawa

50

Pierściński Paweł

29

1979

Kielce

51

Piziak Andrzej

222

2016

Elbląd

52

Płonka Marcin

207

2012

Rzeszów    

53

Podbiał Grzegorz

174

1996

Kołobrzeg

54

Polakowska Barbara

224

2017

Radom

55

Polański Czesław

122

1979

Chorzów

56

Polańska Ewa

203

2010

Gostynin  

57

Pol Zbigniew

193

2006

Kalisz

58

Pucia Adam

220

2016

Chorzów  

59

Raczyński Paweł

124

1980

Gdańsk

60

Rospondek Władysław

18

1979

Kraków

61

Rucińska Izabela

192

2006

Łódź

62

Sakwiński Włodzimierz

142

1981

Sopot

63

Samsel Jarosław

213

2016

Gdańsk 

64

Stawny Zbigniew

209

2012

Szczecin    

65

Szarżanowicz Wilhelm

175

1997

Łódź

66

Szot Marek

201

2009

Wrocław

67

Tarasik Bogdan

150

1982

Lublin

68

Warańska  Katarzyna

210

2012

Rzeszów      

69

Wojakowski Adam

171

1994

Brzoza k/Bydgoszczy

70

Wojalski Mirosław

67

1979

Łódź

71

Wojtyczka Paweł

196

2007

Łódź

72

Wrzosek Ryszard

199

2008

Gdynia

73

Wrzosek Alicja

212

2012

Gdynia         

74

Wyleżyński Zdzisław

127

1980

Warszawa

75

Kozioł- Załęska Irena

80

1980

Wrocław

76

Załęski Jerzy

89

1979

Wrocław

77

Ziółkowski Alojzy

211

2012

Wałbrzych  

 

 

Zasłużeni Instruktorzy Fotografii PTTK

1.

Roman Hlawacz

2.

Paweł Pierściński

3.

Grzegorz Podbiał

4.

Paweł Raczyński

5.

Władysław Respondek

6.

Włodzimierz Sakwiński

7.

Mirosław Wojalski

8.

Jerzy Wygoda

 

 

Copyright © Nazwa Strony, Designed by Alpha Studio - darmowe szablony